Skip to main content

Loading...

Game Day

Gamma Phi Beta
VS
Alpha Omicron Pi
Thursday 6:00 PM @Multi Activity Court
Indoor Volleyball
Women's
Women's Indoor Volleyball Thursday's 6,6:45,7:30
Pi Kappa Alpha
VS
Drippin' Wet
Thursday 6:00 PM @Court 2
Basketball
Men's
Men's Top Gun Basketball Thursday 6-11pm Ct 2
Hot Peppers
VS
Alpha Sigma Alpha
Thursday 6:45 PM @Multi Activity Court
Indoor Volleyball
Women's
Women's Indoor Volleyball Thursday's 6,6:45,7:30
The fundamentals
VS
Delta Chi B team
Thursday 7:00 PM @Court 2
Basketball
Men's
Men's Top Gun Basketball Thursday 6-11pm Ct 2
AXO Athletics
VS
Cathletics
Thursday 7:30 PM @Multi Activity Court
Indoor Volleyball
Women's
Women's Indoor Volleyball Thursday's 6,6:45,7:30
CCM
VS
Klockenstuds
Thursday 7:30 PM @West Sand Court
Sand Volleyball
CoRec
CoRec's TG Sand Volleyball Tuesday 6:30-7:15pm
Cathletics One
VS
The Incapables
Thursday 8:00 PM @West Turf Field
Soccer
CoRec
CoRec Soccer: Thursday 9pm,10pm,11pm
High School Heroes
VS
Public Works
Thursday 8:00 PM @East Turf Field
Flag Football
Men's
Men's Top Gun Flag Football Wednesday 9pm, 10, 11
Theta Chi
VS
Sigma Nu
Thursday 8:00 PM @BBA North
Ultimate Frisbee
OPEN: Ultimate Frisbee
Open (All Inclusive)
Step Daddy
VS
Splash Bros
Thursday 8:00 PM @Court 2
Basketball
Men's
Men's Top Gun Basketball Thursday 6-11pm Ct 2
Alpha Sigma Alpha
VS
AXO
Thursday 8:15 PM @East Sand Court
Sand Volleyball
Women's
Sorority Sand Volleyball Tuesday 8:15-10:30pm
DSP Men's VB
VS
Wakanda Set You Want?
Thursday 8:15 PM @Multi Activity Court
Indoor Volleyball
Men's
Men's Indoor Volleyball Thursday 8:15,9,9:45
The Bears
VS
Free Ballin'
Thursday 9:00 PM @Multi Activity Court
Indoor Volleyball
Men's
Men's Indoor Volleyball Thursday 8:15,9,9:45
White men can jump?
VS
9TreyShooters
Thursday 9:00 PM @Court 2
Basketball
Men's
Men's Top Gun Basketball Thursday 6-11pm Ct 2
Sigma Kappa
VS
Maroon Madness
Thursday 9:00 PM @West Turf Field
Soccer
Women's
Women's Soccer: Monday 9pm,10pm,11pm
Team Noah
VS
Team Blue
Thursday 9:00 PM @BBA North
Ultimate Frisbee
OPEN: Ultimate Frisbee
Open (All Inclusive)
The Replacements
VS
Black Panthers
Thursday 9:00 PM @East Turf Field
Flag Football
Men's
Men's Top Gun Flag Football Wednesday 9pm, 10, 11
Alpha Sigma Alpha 3
VS
Alpha Sigma Alpha 2
Thursday 9:00 PM @East Sand Court
Sand Volleyball
Women's
Sorority Sand Volleyball Monday 8:15-10:30pm
DELTA CHI
VS
Sigma Phi Epsilon
Thursday 9:45 PM @West Sand Court
Sand Volleyball
Men's
Fraternity's Sand Volleyball Thursday 6-8:15 EAST
Lambda Chi Alpha
VS
Tau Kappa Epsilon
Thursday 9:45 PM @Multi Activity Court
Indoor Volleyball
Men's
Men's Indoor Volleyball Thursday 8:15,9,9:45
Washed
VS
Darren's Bunch
Thursday 10:00 PM @Court 2
Basketball
Men's
Men's Top Gun Basketball Thursday 6-11pm Ct 2
ODB
VS
Sleepers
Thursday 10:00 PM @East Turf Field
Flag Football
Men's
Men's Top Gun Flag Football Wednesday 9pm, 10, 11
Pi Kappa Alpha
VS
Kappa Sigma
Thursday 10:00 PM @West Turf Field
Soccer
Men's
Fraternity Soccer: Monday 6pm, 7pm 8pm.
Kolping Kicks FC
VS
The Order
Thursday 11:00 PM @West Turf Field
Soccer
Men's
Men's Top Gun Soccer: Wednesday 6pm,7pm,8pm
BTH
VS
Alphas
Thursday 11:00 PM @East Turf Field
Flag Football
Men's
Men's Top Gun Flag Football Mondays 9pm, 10pm, 11p


Join the fastest growing Recreation Portal Software!